Zapraszamy do kontaktu +48 94 366 59 60 pn.-pt. od 7-15

Nasza firma rozpoczęła działalność w 1999 roku, jako Spółka Mentor istnieje od 2003 roku

Specjalizujemy się w projektowaniu i zagospodarowaniu ścieżek edukacyjnych, przyrodniczych, rowerowych i sportowych. Dziś oferujemy naszym klientom wyjątkowe produkty oraz największą w Polsce bazę gotowych tablic edukacyjnych o tematyce przyrodniczej. Nasze produkty i usługi zdobyły uznanie wśród klientów w kraju i za granicą. Jesteśmy elastyczni, dysponujemy własnym parkiem maszynowym i wykwalifikowanym, doświadczonym zespołem.

21

lat na rynku

9886

zrealizowanych projektów

8752

pozytywnych opinii

Innowacje

Nasze produkty są pierwowzorami małej architektury edukacyjnej i wyznaczają kierunek jej rozwoju. Wyznaczamy trendy i kreujemy rynek. Stosujemy najnowsze technologie i materiały, dzięki czemu konstrukcje są trwałe i wyjątkowe.

Doświadczenie

21 lat na rynku. Lider branży edukacji przyrodniczej. Kreator trendów gier i zabaw terenowych. Producent gotowy na trudne wyzwania.

Zaufanie

Swoim zaufaniem obdarzyła nas Grupa PZU. To na jej zlecenie w latach 2014-15 wybudowaliśmy aż 63 Trasy Zdrowia we wszystkich województwach w Polsce. Jako wielki sukces zaliczamy budowę ogromnej infrastruktury edukacyjnej tworzonej na potrzeby zagospodarowania dla Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Zachodniopomorskiego. Nasza klientela to Urzędy Miast, Gmin, Parki Narodowe i Krajobrazowe, Regionalne Dyrekcje Ochrony Środowiska, Uniwersytety Przyrodnicze, Ogrody Botaniczne, Nadleśnictwa na terenie całego kraju.

Jakość

Na potrzeby oferty PREMIUM opracowaliśmy innowacyjne rozwiązania zabezpieczające druk nie tylko przed warunkami zewnętrznymi, ale też przed uszkodzeniami, ogniem, ścieraniem itp. Trwałość materiałów oraz staranne wykonawstwo dają gwarancję, że będą spełniać swoje funkcje przez lata. Tak unikatowej jakości nie ma na rynku, bowiem jest ona wypadkową ogromnej pracy technologicznej i precyzji. Każdą instalację przygotowujemy z najwyższą dokładnością.

Bezpieczeństwo

Wszystkim nam zależy, aby nasze dzieci, krewni czy znajomi bawili się i uczyli nie tylko regularnie, z pożytkiem dla ich rozwoju i zdrowia, ale przede wszystkim bezpiecznie. Nasze urządzenia cechuje bezpieczeństwo ich użytkowania - wszystkie elementy Mentor Premium wykonane są zgodnie z najwyższymi, europejskimi normami.

Certyfikat

Urządzenia produkowane przez Mentor Premium spełniają najwyższe standardy, potwierdzone odpowiednimi certyfikatami i atestami.

Nowoczesność

Nasze konstrukcje zbudowane są z materiałów przyjaznych dla środowiska i pochodzących z recyklingu, dzięki czemu stanowią znakomite zagospodarowanie terenów zielonych, takich jak lasy, parki czy skwery.

Uniwersalność

Rodzinna zabawa w weekendowe popołudnie, innowacyjne zajęcia w terenie, aktywna wycieczka dla przedszkolaków, tam gdzie spotkasz nasze urządzenia zawsze możesz liczyć na świetną zabawę połączoną z nauką.

Merytoryka i edukacja

Jesteśmy firmą o największym potencjale merytorycznym, co do jakości i rzetelności przekazywanej wiedzy przyrodniczej w różnych formach. Posiadamy ogromny bank fotografii, ilustracji, opracowań tekstowych itp. Pracujemy z pracownikami naukowymi oraz fachowcami w danej dziedzinie, przez co nasz rozwój jest dynamiczny i odkrywczy.

Własny transport

Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób. Zamawiając u nas urządzenia zewnętrzne masz pewność, że dotrą one w ustalonym terminie. Dostosujemy się do indywidualnych potrzeb nabywców.

Polska firma

Jesteśmy polską firmą z polskim kapitałem, działającą nieprzerwanie od 2003 roku. Posiadamy własny park maszynowy oraz kadrę doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, dzięki którym wyrobiliśmy sobie markę i uznanie wśród wielu klientów w kraju i poza jego granicami.